Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: right sidebar
lt: dešnys šonas

en: footer
lt: poraštė

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
