Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: left sidebar
lv: kreisā sānjosla

en: right sidebar
lv: labā sānjosla

en: footer
lv: kājene

en: header
lv: galvene

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
