Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: left sidebar
af: linker kantstrook

en: right sidebar
af: regter kantstrook

en: footer
af: onderskrif

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: header
af: opskrif

en: navigation bar
af: navigasiestrook

en: closure
af: sluiting

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
