Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: left sidebar
cs: levý boční panel

en: right sidebar
cs: pravý boční panel

en: footer
cs: patička

en: header
cs: hlavička

en:  in
cs:  v

en: Unpublished
cs: Skryto
