Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: left sidebar
dz: གཡོན་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: right sidebar
dz: གཡས་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: header
dz: མགོ་ཡིག
