Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: left sidebar
es: barra lateral izquierda

en: right sidebar
es: lateral derecho

en: footer
es: pie de página

en: content top
es: contenido superior

en: content bottom
es: contenido inferior

en: header
es: encabezado

en:  in
es:  en

en: navigation bar
es: barra de navegación

en: closure
es: cierre

en: Unpublished
es: Sin publicar
