Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Heim

en: left sidebar
is: vinstri síðubjálki

en: right sidebar
is: høgri síðubjálki

en: footer
is: fótur

en: header
is: høvd

en: Unpublished
is: Ikki givið út
