Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: left sidebar
he: סרגל שמאלי

en: right sidebar
he: עמודת צד ימנית

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Unpublished
he: לא מפורסם
