Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: left sidebar
hi: बाएं साइडबार

en: right sidebar
hi: दाहिनी ओर का साइडबार

en: footer
hi: पादलेख

en: header
hi: शीर्षलेख

en:  in
hi:  में

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
