Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: left sidebar
it: barra laterale sinistra

en: right sidebar
it: barra laterale destra

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: header
it: intestazione

en: Unpublished
it: Non pubblicato
