Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: left sidebar
oc: barra d'esquèrra

en: right sidebar
oc: barra de drecha

en: footer
oc: pè de pagina

en: header
oc: entèsta

en:  in
oc:  dins

en: Unpublished
oc: Pas publicat
