Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: left sidebar
ro: bara laterală stânga

en: right sidebar
ro: bara laterală dreapta

en: footer
ro: subsol

en: Unpublished
ro: Nepublicat
