Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: left sidebar
ru: левая колонка

en: right sidebar
ru: правая колонка

en: footer
ru: подвал

en: content top
ru: над содержимым

en: content bottom
ru: под содержимым

en: header
ru: шапка

en:  in
ru:  в

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
