Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: left sidebar
el: αριστερή πλευρική ζώνη

en: right sidebar
el: δεξιά πλευρική ζώνη

en: footer
el: υποσέλιδο

en: header
el: κεφαλίδα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
