Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: left sidebar
sq: shtylla e majtë

en: right sidebar
sq: shtylla e djathtë

en: footer
sq: fundi

en: header
sq: kreu
