Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: left sidebar
ta: இடது பக்கப்பட்டி

en: right sidebar
ta: வலது பக்கப்பட்டி

en: footer
ta: கால்ப்பட்டி

en: header
ta: தலைப்பட்டி

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
