Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: left sidebar
uk: ліва панель

en: right sidebar
uk: права бічна панель

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en:  in
uk:  в

en: navigation bar
uk: Панель навігації

en: Unpublished
uk: Неопубліковано
