Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: left sidebar
da: venstre sidepanel

en: right sidebar
da: højre sidepanel

en: footer
da: sidefod

en: content top
da: indhold top

en: content bottom
da: indhold bund

en: header
da: sidehovede

en:  in
da:  i

en: Skip to Navigation
da: Spring til navigation

en: navigation bar
da: navigationsbjælke

en: closure
da: afslutning

en: Unpublished
da: Ikke udgivet
