Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: left sidebar
eu: ezker albo-barra

en: right sidebar
eu: eskuin albo-barra

en: footer
eu: Orri-oina

en: content top
eu: goi edukia

en: content bottom
eu: behe edukia

en: header
eu: goiburua

en:  in
eu:  non

en: navigation bar
eu: nabigazio-barra

en: closure
eu: itxi

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
