Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: left sidebar
fi: vasen sivupalkki

en: right sidebar
fi: oikea sivupalkki

en: footer
fi: alatunniste

en: content top
fi: sisällön yläosa

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: header
fi: ylätunniste

en:  in
fi:  /

en: navigation bar
fi: navigointipalkki

en: Unpublished
fi: Julkaisematon
