Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: left sidebar
hr: lijevi stupac

en: right sidebar
hr: desni stupac

en: footer
hr: podnožje

en: content top
hr: sadržaj na vrhu

en: content bottom
hr: sadržaj na dnu

en: header
hr: zaglavlje

en:  in
hr:  u

en: navigation bar
hr: navigacijska traka
