Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: left sidebar
pl: lewa kolumna boczna

en: right sidebar
pl: prawa kolumna boczna

en: footer
pl: stopka

en: content top
pl: nad treścią

en: content bottom
pl: pod treścią

en: header
pl: nagłówek

en:  in
pl:  w

en: Skip to Navigation
pl: Przeskocz do Nawigacji

en: navigation bar
pl: pasek nawigacyjny

en: closure
pl: zamykający

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany
