Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: footer
ast: pie

en: header
ast: cabecera
