Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: left sidebar
be: левы сайдбар

en: right sidebar
be: правы сайдбар

en: footer
be: футэр

en: header
be: шапка сайта

en: Unpublished
be: Неапублікавана
