Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: left sidebar
ja: 左サイドバー

en: right sidebar
ja: 右サイドバー

en: footer
ja: フッター

en: content top
ja: コンテンツ上部

en: content bottom
ja: コンテンツ下部

en: header
ja: ヘッダー

en: navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Unpublished
ja: 非掲載
