Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-4.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: left sidebar
te: ఎడమ పక్కపట్టీ

en: right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: header
te: శీర్షం

en:  in
te:  లో

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
