Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: left sidebar
bg: лява колона

en: right sidebar
bg: дясна колона

en: footer
bg: подложка

en: header
bg: заглавка
