Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: left sidebar
da: venstre sidepanel

en: right sidebar
da: højre sidepanel

en: footer
da: sidefod

en: content top
da: indhold top

en: content bottom
da: indhold bund

en: header
da: sidehovede

en: closure
da: afslutning
