Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: left sidebar
el: αριστερή πλευρική ζώνη

en: right sidebar
el: δεξιά πλευρική ζώνη

en: footer
el: υποσέλιδο

en: header
el: κεφαλίδα
