Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: left sidebar
es: lateral izquierdo

en: right sidebar
es: lateral derecho

en: footer
es: pie

en: content top
es: contenido superior

en: content bottom
es: contenido inferior

en: header
es: encabezado

en: closure
es: cierre
