Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: right sidebar
et: parem ääreriba

en: footer
et: jalus

en: header
et: päis
