Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: left sidebar
fa: نوار جنبی سمت چپ

en: right sidebar
fa: نوار جنبی سمت راست

en: footer
fa: پای صفحه

en: content top
fa: بالای محتوا

en: content bottom
fa: پایین محتوا

en: header
fa: سر صفحه
