Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: left sidebar
hr: lijevi stupac

en: right sidebar
hr: desni stupac

en: footer
hr: podnožje

en: content top
hr: sadržaj na vrhu

en: content bottom
hr: sadržaj na dnu

en: header
hr: zaglavlje
