Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: left sidebar
ja: 左サイドバー

en: right sidebar
ja: 右サイドバー

en: footer
ja: フッター

en: header
ja: ヘッダー
