Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: right sidebar
lt: dešnys šonas

en: footer
lt: poraštė

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė
