Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: left sidebar
lv: kreisā sānjosla

en: right sidebar
lv: labā sānjosla

en: footer
lv: kājene

en: header
lv: galvene
