Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: left sidebar
ru: левая колонка

en: right sidebar
ru: правая колонка

en: footer
ru: подвал

en: content top
ru: верх содержимого

en: content bottom
ru: низ содержимого

en: header
ru: заголовок
