Zen Twilight (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: left sidebar
uk: ліва панель

en: right sidebar
uk: права колонка

en: footer
uk: підвал

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: заголовок
