Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: configure
af: verstel

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: edit block
af: wysig blok

en: edit the content of this block
af: wysig hierdie blok se inhoud

en: configure this block
af: Verstel hierdie blok

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: Show block editing on hover
af: Wys blok wysiging met oorbeweeg

en: When hovering over a block, privileged users will see block editing links.
af: Wanneer oor 'n blok beweeg word, sal gebruikers met toepaslike voorregte blokwysiging skakels sien.

en: Layout method
af: Uitlegmetode

en: Liquid layout
af: Vloeiende uitleg

en: Fixed layout
af: Vaste uitleg
