Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Header
be: Загаловак 1

en: Comment
be: Камэнтар

en: configure
be: канхвігураваць

en: edit view
be: рэдагаваць выгляд

en: Post new comment
be: Дапісаць новы камэнтар
