Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Blue Lagoon (Default)
bg: Синя лагуна (по подразбиране)

en: Ash
bg: Пепел

en: Aquamarine
bg: Аквамарин

en: Belgian Chocolate
bg: Белгийски шоколад

en: Bluemarine
bg: Морско синьо

en: Citrus Blast
bg: Цитрусов удар

en: Cold Day
bg: Студен ден

en: Greenbeam
bg: Зелен лъч

en: Mediterrano
bg: Средиземноморски

en: Mercury
bg: Живак

en: Nocturnal
bg: Нощен

en: Olivia
bg: Маслина

en: Pink Plastic
bg: Розова пластмаса

en: Shiny Tomato
bg: Лъскав домат

en: Teal Top
bg: Синьозелено

en: None
bg: Няма

en: Header
bg: Заглавна част

en: Left sidebar
bg: Лява колона

en: Right sidebar
bg: Дясна колона

en: Footer
bg: заключителна част

en: Comment
bg: Коментар

en: configure
bg: конфигурирай

en: Post new comment
bg: Нов коментар
