Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Left sidebar
bn: বাম সাইডবার

en: Comment
bn: মন্তব্য
