Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Comment
bs: Komentar

en: configure
bs: podesi

en: Post new comment
bs: Postavi novi komentar
