Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Blue Lagoon (Default)
ca: Llac Blau (predeterminat)

en: Ash
ca: Cendre

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: Belgian Chocolate
ca: Xocolata Belga

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Citrus Blast
ca: Ràfega de Cítrics

en: Cold Day
ca: Dia Fred

en: Greenbeam
ca: Raig verd

en: Mediterrano
ca: Mediterrani

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Nocturnal
ca: Nocturn

en: Olivia
ca: Oliva

en: Pink Plastic
ca: Plàstic Rosa

en: Shiny Tomato
ca: Tomàquet Brillant

en: Teal Top
ca: Verd blavós sobre

en: None
ca: Cap

en: Top
ca: Part superior

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: configure
ca: configura

en: Unpublished
ca: No publicat

en: edit block
ca: edita el bloc

en: edit menu
ca: edita el menú

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari
