Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Aquamarine
cs: Aquamarine (Akvamarín)

en: Belgian Chocolate
cs: Belgian Chocolate (Belgická čokoláda)

en: Citrus Blast
cs: Citrus Blast (Citrusový poryv)

en: Cold Day
cs: Cold Day (Studený den)

en: Greenbeam
cs: Greenbeam (Zelená vlna)

en: Mediterrano
cs: Mediterrano (Středozemní červená)

en: Mercury
cs: Mercury (Rtuť)

en: Nocturnal
cs: Nocturnal (Noční)

en: Olivia
cs: Olivia (Olivová zelená)

en: Pink Plastic
cs: Pink Plastic (Růžový plast)

en: Shiny Tomato
cs: Shiny Tomato (Zářivé rajče)

en: Teal Top
cs: Teal Top (Zelená myš)

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: configure
cs: nastavení

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: edit menu
cs: upravit menu

en: Post new comment
cs: Poslat nový komentář

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.

en: Theme registry:
cs: Registr témat vzhledu:
