Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Blue Lagoon (Default)
cy: Lagŵn Glas (Rhagosod)

en: Ash
cy: Lludw

en: Aquamarine
cy: Glaswyrdd

en: Belgian Chocolate
cy: Siocled Belgaidd

en: Citrus Blast
cy: Ffrwydriad Sitrws

en: Cold Day
cy: Dydd Oer

en: Greenbeam
cy: Pelydr Gwyrdd

en: Mercury
cy: Mercwri

en: Nocturnal
cy: Nosluniol

en: Olivia
cy: Melynwyrdd

en: Pink Plastic
cy: Plastig Pinc

en: Shiny Tomato
cy: Tomato Sgleiniog

en: Teal Top
cy: Top Gwyrddlas

en: None
cy: Dim

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: Comment
cy: Sylw

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Post new comment
cy: Cofnodi sylw newydd
