Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Blue Lagoon (Default)
el: Γαλάζια λίμνη (προεπιλεγμένο)

en: Ash
el: Στάχτη

en: Aquamarine
el: Θαλασσί

en: Belgian Chocolate
el: Βελγική σοκολάτα

en: Citrus Blast
el: Κίτρο

en: Cold Day
el: Κρύα μέρα

en: Greenbeam
el: Πράσινη αχτίδα

en: Mediterrano
el: Μεσογειακό

en: Mercury
el: Υδράργυρος

en: Nocturnal
el: Παραφύση

en: Olivia
el: Ελιά

en: Pink Plastic
el: Ροζ πλαστικό

en: Shiny Tomato
el: Γυαλιστερή ντομάτα

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: configure
el: ρύθμιση

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Post new comment
el: Υποβολή νέου σχολίου
