Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
eo: Blua laguno (Defaŭlto)

en: Ash
eo: Cindro

en: Aquamarine
eo: Marakvo

en: Belgian Chocolate
eo: Belga Ĉokolado

en: Bluemarine
eo: Blua maro

en: Citrus Blast
eo: Citronblovego

en: Cold Day
eo: Malvarma Tago

en: Greenbeam
eo: Verda radio

en: Mediterrano
eo: Mediteraneo

en: Mercury
eo: Merkuro

en: Nocturnal
eo: Noktulo

en: Pink Plastic
eo: Rozkolora Plastiko

en: Shiny Tomato
eo: Brilanta Tomato

en: Teal Top
eo: Bluverda topo

en: None
eo: Neniu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: configure
eo: agordu

en: Post new comment
eo: Afiŝu novan komenton
