Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Aquamarine
fi: Akvamariini

en: Belgian Chocolate
fi: Belgian suklaa

en: Citrus Blast
fi: Sitruspamaus

en: Cold Day
fi: Jäätävä päivä

en: Greenbeam
fi: Vihersäde

en: Mediterrano
fi: Keskimerellinen

en: Mercury
fi: Elohopea

en: Nocturnal
fi: Yöllinen

en: Olivia
fi: Oliivinvihreä

en: Pink Plastic
fi: Pinkki muovi

en: Shiny Tomato
fi: Kiiltävä tomaatti

en: Teal Top
fi: Sinivihreä

en: None
fi: Ei yhtään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Header
fi: Otsikko

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: configure
fi: Muokkaa

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: edit block
fi: muokkaa lohkoa

en: edit the content of this block
fi: muokkaa tämän lohkon sisältöä

en: edit view
fi: muokkaa näkymää

en: edit the view that defines this block
fi: muokkaa tämän lohkon määrittelevää näkymää

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: edit the menu that defines this block
fi: muokkaa tämän lohkon määrittelevää valikkoa

en: Post new comment
fi: Kirjoita uusi kommentti
