Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Blue Lagoon (Default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Ash
he: אפר

en: Aquamarine
he: ירוק-כחלחל

en: Belgian Chocolate
he: שוקולד בלגי

en: Bluemarine
he: כחול ים

en: Citrus Blast
he: פיצוץ הדרים

en: Cold Day
he: יום קריר

en: Greenbeam
he: קרן ירוקה

en: Mediterrano
he: מזרח תיכון

en: Mercury
he: כספית

en: Nocturnal
he: לילי

en: Olivia
he: אוליביה

en: Pink Plastic
he: פלסטיק ורוד

en: Shiny Tomato
he: עגבניה זוהרת

en: Teal Top
he: ראש הברווז

en: None
he: ללא

en: Top
he: למעלה

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Comment
he: תגובה

en: configure
he: הגדר

en: edit menu
he: עריכת תפריט

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Post new comment
he: פרסום תגובה חדשה
